Korzyści współpracy

 

WARTOŚCI DODANE
Od 1998 roku ściśle specjalizujemy się w marketingu relacji. Nasi Klienci mogą liczyć na więcej, ponieważ łączymy kompetencje i doświadczenia z zakresu budowy lojalności, badania satysfakcji klientów i mystery shopping w pakiet usług. Wartością dodaną oferty Grupy VSC jest synergia efektów >więcej.


ANALIZA PRAWNA I PODATKOWA
Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort współpracy z ekspertami oraz całościową obsługę prawa i podatków, obejmującą m.in. tworzenie regulaminów i umów, profesjonalne doradztwo prawne i podatkowe, przyjęcie odpowiedzialności organizatora, outsourcing obsługi PIT-ów i podatków od nagród >więcej.


REALIZACJA CAŁOŚCIOWA
Kompleksowo realizujemy programy lojalnościowe, motywacyjne i konkursy od analityki, strategii, kreacji, systemu lojalnościowego IT, przez codzienną obsługę i raportowanie, do nagród. Możemy również zająć się outsourcingiem części zadań, np. zapewnić obsługę nagród, reklamacji i podatków >więcej.


TECHNOLOGIA i OPROGRAMOWANIE
Oferujemy przyjazny w obsłudze, dedykowany system lojalnościowy do zarządzania programami, własny dział IT i programistów, zapewniających stałą opiekę i rozwój systemu. Oprogramowanie zbudowane jest z modułów, co przyspiesza wdrożenie i zmniejsza koszty >więcej.


OBSŁUGA LOGISTYKI NAGRÓD
Zbudowaliśmy własne Centrum Logistyki Nagród, zapewniające kompleksową obsługę logistyki: dobór nagród, zakup, magazynowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłkę, obsługę zwrotów oraz raportowanie. Zmniejszamy koszty dzięki efektowi skali oraz współpracy z producentami >więcej.

 

Potrafimy stworzyć dla Twojej firmy skuteczny program lojalnościowy, motywacyjny lub konkurs.

Dowiedz się więcej od naszych Project Managerów:
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 34
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 30
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 24
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 25
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Copyright © 2014 - Grupa VSC / SecretClient®