Obsługa prawna i podatkowa programów lojalnościowychJaki wpływ na lojalność mają prawo i podatki?
Zdarza się, że najlepsze pomysły na marketing relacji bywają wstrzymane przez departamenty prawne firm. Dlatego Grupa VSC oferuje swoim Klientom sprawdzone rozwiązania łączące oryginalność kreacji z bezpieczeństwem prawnym. Tworzymy przyjazne regulaminy, dbając o podatki zarówno firm dla których pracujemy, jak i ich klientów i partnerów - uczestników programów lojalnościowych.

Zapewniamy profesjonalne konsultacje prawne
Pomagając w tworzeniu optymalnych modeli podatkowych bierzemy pod uwagę różne profile prawne, analizujemy zmiany przepisów, rozliczamy podatki od nagród, deklaracje PIT, a przede wszystkim gwarantujemy spokój i sukces.

Korzyści kompleksowej obsługi:
/kliknij w obrazek i dowiedz się więcej/

Obsługa podatków od nagródSpecjalizacja i doświadczenieObsługa prawna i podatkowa
Obsługa prawna i podatkowa promocjiWybierz kierunek obsługiObsługa prawna i konsultacje
Prawne aspekty uczestnictwaRegulaminy programów motywacyjnych i lojalnościowychObsługa podatkowa, doradztwo, konsultacje

 

Programy motywacyjne i podatki
W dzisiejszych czasach pojęcie program lojalnościowy najczęściej nie oznacza już prostej akcji opartej o punkty i nagrody, lecz kompleksowy system lojalnościowy, złożony z szeregu narzędzi marketingu relacji. Jaki model prawny wybrać i jak opodatkować nagrody dla konsumentów, sprzedawców, właścicieli sklepów? Sprzedaż premiowa, konkurs, przychody z innych źródeł? Gdy nie ma w tym zakresie prostej wykładni szczególnie przydatne okazuje się doświadczenie i know-how Grupy VSC. Pozwala znaleźć najlepsze rozwiązanie i uniknąć pułapek.

Na przykład prowadząc program partnerski musimy najczęściej wziąć pod uwagę kilka różnych podgrup uczestników, takich jak sprzedawcy, kierownicy i właściciele sklepów, decydenci sieci sprzedaży, hurtownicy, dystrybutorzy, pracownicy firmy i jej partnerów zewnętrznych. Fundamentem takiego programu musi być dobrze opracowany regulamin i zasady dopasowane do każdej grupy docelowej. Tylko na uczciwych zasadach można budować lojalność i relacje marketingowe.

Dlatego kompleksowa obsługa programu lojalnościowego nie może się obejść bez solidnego wsparcia prawno-podatkowego. Kolosalne znaczenie ma przejrzystość zasad programu motywacyjnego oraz bezpieczeństwo podatkowe wszystkich jego stron, czyli zarówno firmy dla której prowadzona jest kompleksowa obsługa programu lojalnościowego lub konkursu, jak i jej Klientów - uczestników akcji. Nasi eksperci patrzą na każdy program motywacyjny z wielu stron, a lojalność budowana na przejrzystych i uczciwych zasadach procentuje latami.

Poprzez praktykę i osiągane sukcesy Grupa VSC dowodzi, że zasady programu lojalnościowego wcale nie muszą zawierać ukrytych „haczyków i gwiazdek”. Jasne jest także to, że nad regulaminami nie mogą pracować wyłącznie radcy prawni i eksperci od podatków. Ich kompetencje muszą iść w parze z pracą zespołu odpowiedzialnego za język komunikacji oraz marketing relacji. Dopiero wtedy efekt zadowoli zarówno prawników, jak i uczestników programu motywacyjnego, którzy nie będą się obawiali formalności i podatków, a firma zyska na skuteczności akcji.

Od 1998 roku zrealizowaliśmy przeszło 300 programów lojalnościowych, łącząc oryginalne pomysły z bezpieczeństwem podatkowo-prawnym i unikając dróg na skróty. Dzięki temu Grupa VSC znajduje dziś uznanie w oczach menedżerów firm, przykładających najwyższą uwagę do przejrzystości relacji z konsumentami, partnerami oraz pracownikami. Pracujemy dla wielu branż, które wymagają wysokich kompetencji prawno-podatkowych, takich jak branża farmaceutyczna, finansowa, spożywcza. W gronie naszych Klientów znajduje się także Ministerstwo Finansów RP. Zapraszamy do współpracy.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dowiedz się więcej od naszych ekspertów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Copyright © 2014 - Grupa VSC / SecretClient®