Platforma IT - systemy lojalnościowe


Oprogramowanie do zarządzania programem lojalnościowym
Grupa VSC zbudowała i na przestrzeni wielu lat rozwija autorski system lojalnościowy, który całościowo obsługuje programy lojalnościowe w pełnym zakresie zarządzania grupami uczestników, naliczania punktów, komunikacji i logistyki nagród oraz programy motywacyjne, kluby partnerskie, promocje i konkursy. Oprogramowanie stanowi stabilną podstawę pod każdy program lojalnościowy oraz szeroko rozumiany marketing relacji.Modułowa budowa - szybkie wdrożenie systemu lojalnościowego
Nasza platforma do zarządzania programami lojalnościowymi zbudowana jest z modułów, umożliwiających elastyczną konfigurację. Pozwala to na skrócenie czasu w którym można wdrożyć system lojalnościowy i rozpocząć działania skierowane do uczestników programu oraz wpływa na znaczne obniżenie kosztów uruchomienia akcji. Wystarczy wybrać moduły i funkcje odpowiadające potrzebom danej firmy, sieci sprzedaży, klientów, pośredników, menedżerów.

Zobacz także przykłady on-line: | NOKIA | KRUK | Mapei | BenQ | Drewex | Ultimo |

Moduły systemu:

/kliknij w obrazek i dowiedz się więcej/

Raporty on-line, e-learning, sondy, ankietyKonta uczestników programów lojalnościowych, premiowych, partnerskichStrony www, katalogi nagród programy lojalnościowe
Obsługa nagród, wybór, zakup, magazynowanie, pakowanie, konfekcjonowanie, wysyłka, raportySystem IT do zarządzaniaNaliczanie punktów w programach lojalnościowych i motywacyjnych
Integracja i obsługa informatyczna programów lojalnościowych, motywacyjnych, partnerskich, premiowych, promocji i konkursówObsługa informatyczna programów lojalnościowych, motywacyjnych, partnerskich, premiowych, promocji i konkursówKomunikacja, mailingi, SMS, MMS, newslettery, personalizacja

 

Łączymy kompetencje i zapewniamy wsparcie
Stały nadzór funkcjonowania platformy, jej rozwój oraz wsparcie techniczne realizowane jest w systemie 24/7 przez zespół programistów pracujących na miejscu, w naszej siedzibie. Wdrażając system lojalnościowy u naszych Klientów gwarantujemy im profesjonalne konsultacje i wsparcie informatyczne, umożliwiające sprawną integrację z wewnętrznymi systemami firmy, jej dostawców i odbiorców, banków, itp. Pomagamy skonfigurować bazy danych, stworzyć personalizowane konta uczestników, strony internetowe, katalogi nagród, naliczanie punktów i promocji, raporty, narzędzia komunikacji: SMS, MMS, mailingi, e-mailingi, newslettery, e-learing i testy wiedzy.

Co wyróżnia nasz system lojalnościowy na tle konkurencji?
Powyżej opisaliśmy szereg zalet, charakteryzujących nasz kompleksowy system pozwalający na obsługę programu lojalnościowego. Jednak najważniejszą cechą, która wyróżnia ten system jest to, że opracowali go doświadczeni specjaliści od programów lojalnościowych z wieloletnią praktyką i to oni wskazali programistom właściwe rozwiązania. Nasze badania marketingowe wskazują, że w wielu przypadkach bywa odwrotnie :-)

Dlatego odradzamy oddawanie systemu lojalnościowego w ręce firmowych informatyków, dla których technologia bywa ważniejsza od marketingu relacji oraz satysfakcji klienta. Odradzamy także "rozwiązania pudełkowe", które zamkną program lojalnościowy w świecie ograniczeń i nie pozwolą na jego właściwy rozwój w przyszłości. Nie polecamy także współpracy w tym zakresie z firmami informatycznymi, ponieważ nie będą w stanie zapewnić systemowi właściwej opieki marketingowej, a obsługę zamówień nagród przekażą pośrednikom, co podniesie koszty programu. Warto skorzystać z gotowych rozwiązań oraz kompetencji Grupy VSC, zapraszamy!

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Potrafimy stworzyć dla Twojej firmy skuteczny program lojalnościowy, motywacyjny lub konkurs.

Dowiedz się więcej od naszych Project Managerów:
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 34
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 30
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 24
Tel. +48 71 799 89 59 wew. 25
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

1
2
3
4
5
6
 
Copyright © 2014 - Grupa VSC / SecretClient®