Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Przykłady programów lojalnościowych

Zobacz nasze realizacje

Program Premiowy T-Mobile „Twój Bonus”

Nagradzanie Konsultantów za ich zaangażowanie w codziennej sprzedaży produktów T-Mobile. Za realizację celów sprzedażowych uczestnicy programu otrzymują nagrodę pieniężną, a swoje bieżące aktywności i wyniki w programie mogą śledzić na indywidualnym koncie na stronie www.

Program lojalnościowy: Mapei – wieloletnia motywacja partnerów biznesowych

Mapei – wieloletnia motywacja partnerów biznesowych

Od 2009 r. ciągłej współpracy realizujemy i kompleksowo obsługujemy kolejne edycje programu lojalnościowego. Stworzony przy tym autorski system IT pozwala w pełni na zarządzanie wszystkimi procesami oraz stały rozwój programu.

Iglotech – program lojalnościowy i system IT

Zaprojektowanie, wdrożenie i całościowa obsługa programu. Zapewnienie platformy lojalnościowej do wyświetlania stron programu na wszelkich urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, dających uczestnikom nieograniczony wgląd do swoich korzyści.

Program lojalnościowy: Iglotech – program lojalnościowy i system IT
Programy lojalnościowe: Iglotech – program lojalnościowy i system IT
Kruk responsywnie
Program lojalnościowy: Kruk – program dla osób zadłużonych
katalog kruk
ulotka kruk
ulotka kruk

Kruk – program dla osób zadłużonych

Wieloletnia współpraca w zakresie prowadzenia i rozwoju innowacyjnego programu lojalnościowego w branży windykacyjnej. Stworzenie dedykowanego systemu IT, zintegrowanego z systemem KRUK, w pełni obsługującego wszystkie procesy programu.

Grupa Żywiec – motywacja wielu kanałów dystrybucji

Projekt, wdrożenie i kompleksowa realizacja największego programu partnerskiego FMCG w Polsce. Wieloletnia współpraca zaowocowała obsługą wielu kanałów dystrybucji i szeregiem działań motywacyjnych.

Program lojalnościowy: Żywiec Akademia Zysków
Programy lojalnościowe: Grupa żywiec – motywacja wielu kanałów dystrybucji
Programy lojalnościowe: Grupa żywiec – motywacja wielu kanałów dystrybucji
portfolio chantelle baner i mailng
portfolio chantelle desktop i mobile

Chantelle – program konsumencki

Długofalowa współpraca obejmująca zaprojektowanie, uruchomienie i obsługę pierwszego konsumenckiego programu lojalnościowego dla sieci butików Chantelle w Polsce. Program oparty o dedykowany system IT, zapewniający obsługę kart lojalnościowych.

Acer – najlepszy program dla resellerów

Program uznany najlepszym programem partnerskim w rankingu wydawnictwa IT Reseller. Projekt, wdrożenie i całościowa obsługa, zakładająca realizację szeregu działań mających na celu budowanie i umacnianie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi Acer.

Program lojalnościowy: Acer – najlepszy program dla resellerów

Bausch+Lomb – program B2C i B2B

Zaprojektowanie, wdrożenie i całościowa obsługa programu obejmującego dwie różne grupy docelowe. Utrwalenie marki na rynku poprzez nagradzanie konsumentów za zakupy oraz motywacja salonów optycznych do odsprzedaży i promocji produktów Bausch+Lomb. Stworzenie jednej dedykowanej platformy internetowej, obsługującej aktywność obu grup.

Distribev – program dla sklepów detalicznych

Projekt, uruchomienie i całościowa realizacja programu Partnerskiego. Zapewnienie systemu lojalnościowego do obsługi programu w pełnym zakresie, umożliwiającego rozwój jego funkcjonalności i skuteczną aktywizację sprzedaży.

Orbita zysków portfolio

Program lojalnościowy: Ricoh – program dla partnerów biznesowych
Programy lojalnościowe: Ricoh – program dla partnerów biznesowych

Ricoh – program dla partnerów biznesowych

Zaprojektowanie, wdrożenie i kompleksowa obsługa programu. Stworzenie dedykowanego systemu związanego ze specyfiką branży i potrzebami RICOH Polska, w pełni zarządzającego wszystkimi procesami programu.