Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść
Diament Forbesa 2022

Grupa VSC w gronie najlepszych firm w Polsce!

Grupa VSC ponownie znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa”. Nadrzędnym celem są dla nas zawsze korzyści naszych Klientów. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło i cieszymy się, gdy Grupa VSC zostaje doceniona przez niezależnych ekspertów. Najbardziej cenimy nagrody i wyróżnienia przyznawane za wyniki i skuteczność naszych programów. Dziękujemy!

Coroczny ranking „Diamenty Forbesa” wyróżnia firmy, które w ostatnich trzech latach skutecznie zwiększyły swoją wartość. Tym samym potwierdziły zdolność budowania wartości i jakości marki oraz biznesu. Redakcja miesięcznika Forbes opracowała wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022” na podstawie  szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za 2016 – 2020, wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza, brak negatywnych zdarzeń prawnych. Umieszczenie Grupy VSC w tak prestiżowym gronie laureatów jest z pewnością dodatkowym potwierdzeniem wiarygodności dla naszych partnerów biznesowych. Dla wszystkich pracowników firmy to wyjątkowa nagroda za codzienne zaangażowanie i pracę.

Atuty współpracy z Grupą VSC

Decydując się na współpracę z Grupą VSC w zakresie realizacji programu lojalnościowego zyskują Państwo kompleksowość usług w jednym miejscu. Zapewniamy współpracę z doświadczonymi specjalistami. 24 lata specjalizacji pozwoliły nam na zbudowanie zespołu, który całościowo przygotuje, wdroży i poprowadzi Państwa program lojalnościowy.

Gwarantujemy stałą opiekę Project managera, wsparcie zespołów IT, grafiki, logistyki, infolinii. Wszystkie te zespoły zaangażowane są w bieżącą obsługę programu. Dbają również o jego stały rozwój w celu realizacji założonych planów biznesowych naszych Klientów. Sprawdzone modele podatkowe, bezpieczne regulaminy, troska o bezpieczeństwo danych osobowych zgodnie z RODO . To nasza codzienność i czujemy się w niej jak „ryba w wodzie”.

W ramach prowadzenia programu lojalnościowego i zwiększenia jego efektywności zwracamy szczególną uwagę na prowadzenie kompleksowej komunikacji z uczestnikami programu. Osiągamy to poprzez platformę lojalnościową, cykliczną komunikację email i SMS, infolinię dla uczestników oraz komunikację personalizowaną. Zdecydowaną wartością dodaną wynikającą ze współpracy z Grupą VSC jest bezpośrednia możliwość korzystania z doświadczenia naszego Centrum Logistyki Nagród. Oferujemy wybór, zakup i wysyłkę nagród przy minimalnych kosztach magazynowych. Obsługujemy reklamacje i zwroty oraz stale aktualizujemy modele nagród w oparciu o ich siłę motywacyjną dla uczestnika.

Wybierając Grupę VSC zyskują Państwo skutecznego partnera biznesowego, który zapewnia realizację postawionych celów, wzrost sprzedaży i lojalności klientów. To wszystko potwierdzają wyniki i referencje znanych marek. Zapraszamy do współpracy!