O firmie

Kompleksowa
obsługa programów lojalnościowych
i nagród w każdym zakresie.

Jesteś pod właściwym adresem

Jeśli Twoja firma szuka partnera do zaprojektowania lub obsługi programu lojalnościowego, jesteś pod najlepszym adresem w Polsce: programylojalnosciowe.pl. To właśnie tutaj cele Twojej firmy spotkają się z profesjonalną analityką, najlepszymi pomysłami i sprawdzonymi narzędziami marketingu relacji. Chcesz aby programem motywacyjnym Twojej firmy zajęli się profesjonaliści? Gwarantujemy skuteczność, którą potwierdzamy każdego dnia od 20 lat, pracując dla znanych polskich i międzynarodowych firm.

 

 

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu i obsłudze programów lojalknościowych B2B i B2C, konkursów oraz promocji. Kompleksowo obsługujemy programy motywacyjne: konsumenckie, handlowe i pracownicze. Nasi Klienci korzystają z ogromnego zbioru doświadczeń, efektu skali oraz wyjątkowych wartości dodanych, wynikających z synergii usług w Grupie VSC. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, łączącą programy lojalnościowe, badania marketingowe SecretClient® i Polski Program Jakość Obsługi w komplementarną grupę usług. Oferujemy prawdopodobnie najbardziej doświadczony zespół w zakresie marketingu relacji w Polsce, wyjątkowe know-how, sprawdzone narzędzia i systemy lojalnościowe oraz korzyści skali.

Jesteśmy jak silne drzewo. Z solidnych doświadczeń rozwinęliśmy splatające się gałęzie usług marketingu relacji. Łączymy motywację i lojalność z badaniami mystery shopping oraz jakością obsługi.

 

Dlaczego warto właśnie z nami?

 • 20 lat specjalizacji, solidne doświadczenie
 • 307 zrealizowanych projektów motywacyjnych
 • 500000 nagród wydanych
  w programach i konkursach
 • 50 mln
  oszczędności wypracowanych dla naszych klientów przy zakupach nagród
 • 100% polskiego
  kapitału
 • nr 1
  w rankingach

 

Zapraszamy do kontaktu

Co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie
programów i lojalnościowych i motywacyjnych?

+48 71 799 89 59 wew. 25
+48 71 799 89 59 wew. 32
+48 71 799 89 59 wew. 34
+48 71 799 89 59 wew. 35
+48 71 799 89 59 wew. 39
e-mail: kontakt@programylojalnosciowe.pl

Grupa VSC – zespół ponad 40 profesjonalistów.

Oferujemy Państwu potencjał i doświadczenia ponad 40-osobowego zespołu, tworzonego przez pełnych pasji profesjonalistów marketingu relacji. Nasza kadra obejmuje project menadżerów i specjalistów z zakresu programów motywacyjnych, badań satysfakcji klientów, Mystery Shopping, sprzedaży, psychologii, socjologii, reklamy, grafiki i IT.

Wielu z nas wywodzi się z dużych korporacji, dzięki czemu dobrze rozumiemy naszych klientów i ich potrzeby. W 1998 roku byliśmy pionierami, tworząc pierwsze programy lojalnościowe oraz badania mystery shopping na polskim rynku. Dzięki temu dziś oferujemy naszym Klientom najszersze kompetencje oraz unikalną ofertę synergii.

70.000 Tajemniczych Klientów.

Zbudowaliśmy sieć audytorów Mystery Shopper nie tylko w dużych miastach, ale także w 6.000 miejscowości w całej Polsce. Nasi Klienci zyskali w ten sposób największy zasięg, minimalizację kosztów dojazdów oraz gwarancję właściwej rotacji audytorów pomiędzy kolejnymi wizytami w danej lokalizacji.

Zespół Tajemniczych Klientów SecretClient® tworzą osoby, dobierane według wieku, stylu życia, wykształcenia, zwyczajów zakupowych oraz cech psychofizycznych. Przygotowując się do badań przechodzą gruntowne szkolenia oraz treningi. Opiekę nad siecią sprawują etatowi koordynatorzy. Więcej o sieci mystery shopping.

10 mln konsumentów – w naszym zespole.

Pomagamy zdobyć i utrzymać klientów, a kto lepiej zna ich potrzeby niż oni sami? Dlatego stale słuchamy konsumentów z 200 branż i w wielu projektach traktujemy ich jak kluczowych członków naszego zespołu.

Polski Program Jakość Obsługi z portalem społecznościowym jakoscobslugi.pl oraz aplikacją Premia360 na smartfony, pozwalają prowadzić badania satysfakcji klientów konkretnych firm, prowadzić z nimi dialog i realizować ich pomysły. Również wspólnie z konsumentami przyznajemy firmom Godło Gwiazda Jakości Obsługi®, cenione przez 10 milionów Polaków. Więcej o społeczności konsumentów.