Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

O firmie

Kompleksowa obsługa programów lojalnościowych i nagród w każdym zakresie

Programy lojalnościowe: kompleksowa obsługa programów lojalnościowych i nagród w każdym zakresie

Jesteś pod właściwym adresem

Jeśli Twoja firma szuka partnera do zaprojektowania lub obsługi programu lojalnościowego, jesteś pod najlepszym adresem w Polsce: programylojalnosciowe.pl.To właśnie tutaj cele Twojej firmy spotkają się z profesjonalną analityką, najlepszymi pomysłami i sprawdzonymi narzędziami marketingu relacji. Chcesz aby programem motywacyjnym Twojej firmy zajęli się profesjonaliści? Gwarantujemy skuteczność, którą potwierdzamy każdego dnia od blisko 25 lat, pracując dla znanych polskich i międzynarodowych firm.

Programy lojalnościowe: badania marketingowe
Badania

SecretClient, NPS, CATI, CAWI zapewnią Twojej firmie wiedzę, niezbędną do budowy lojalności, motywacji i jakości obsługi

Programy lojalnościowe
Lojalność

Projektujemy i obsługujemy programy B2B i B2C w pełnym zakresie: od analityki i systemu IT do obsługi podatków i nagród

Programy lojalnościowe: jakość obsługi klienta
Jakość Obsługi

Polski Program Jakości Obsługi, monitoruje satysfakcję klientów Twojej firmy i jej konkurencji i wybiera gwiazdy Jakości Obsługi

Zapewniamy cały marketing relacji w 1 miejscu

Zapewnij sobie wygodę, oszczędność czasu i kosztów.

Grupa VSC – zespół ponad 40 profesjonalistów

Oferujemy Państwu potencjał i doświadczenia ponad 40-osobowego zespołu, tworzonego przez pełnych pasji profesjonalistów marketingu relacji. Nasza kadra obejmuje project menadżerów i specjalistów z zakresu programów motywacyjnych, badań satysfakcji klientów, Mystery Shopping, sprzedaży, psychologii, socjologii, reklamy, grafiki i IT. Wielu z nas wywodzi się z dużych korporacji, dzięki czemu dobrze rozumiemy naszych klientów i ich potrzeby. W 1998 roku byliśmy pionierami, tworząc pierwsze programy lojalnościowe oraz badania mystery shopping na polskim rynku. Dzięki temu dziś oferujemy naszym Klientom najszersze kompetencje oraz unikalną ofertę synergii.

Nasze nagrody i wyróżnienia

VSC jest w opinii niezależnych ekspertów numerem 1 w marketingu relacji w Polsce. Nasza działalność, oparta od wielu lat o programy motywacyjne, konkursy, oraz programy lojalnościowe, przyniosła naszej firmie m.in. aż cztery Diamenty Forbesa oraz tytuł Gazeli Biznesu.

za programy lojalnościowe i usługi ®SecretClient

za programy lojalnościowe i usługi ®SecretClient

I miejsce: outsourcing procesów biznesowych

I miejsce: marketing relacji i badania

I miejsce: firmowa strona internetowa

dla najdynamiczniej rozwijających się firm

Od lat, poprzez tworzone i prowadzone przez Grupę VSC programy lojalnościowe, pomagamy naszym Klientom zwiększać dystans wobec konkurencji i wyróżniać się na rynku wyjątkową dynamiką. Jako laureaci wielu nagród i wyróżnień, z roku na rok nadajemy im jeszcze większego tempa!

50.000 Tajemniczych Klientów

Zbudowaliśmy sieć audytorów Mystery Shopper nie tylko w dużych miastach, ale także w 6.000 miejscowości w całej Polsce. Nasi Klienci zyskali w ten sposób największy zasięg, minimalizację kosztów dojazdów oraz gwarancję właściwej rotacji audytorów pomiędzy kolejnymi wizytami w danej lokalizacji. Zespół Tajemniczych Klientów SecretClient® tworzą osoby, dobierane według wieku, stylu życia, wykształcenia, zwyczajów zakupowych oraz cech psychofizycznych. Przygotowując się do badań przechodzą gruntowne szkolenia oraz treningi. Opiekę nad siecią sprawują etatowi koordynatorzy.