Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Program ze 100% skutecznością!

Dostarczyliśmy świąteczne prezenty dla 100% dzieci!


Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i Partnerom Grupy VSC za udział w świątecznej akcji i wykorzystanie kodów upominkowych na przygotowanej przez nas stronie www.zostanmikolajem.pl. Dzięki Państwa zaangażowaniu świąteczne paczki dotarły na czas do wszystkich 76 dzieci z dwóch Domów Dziecka. Razem z wami osiągnęliśmy 100% skuteczności!

Wspólnie odnosimy sukcesy i razem możemy się nimi dzielić. Już od wielu lat, co roku prowadzimy akcję “Zostań Mikołajem”. Razem z naszymi Klientami i Partnerami biznesowymi spełniamy marzenia dzieci, dostarczając im nie tylko masę prezentów, ale także ogromną radość i nadzieję na lepsze jutro. Życzymy udanej współpracy z Grupą VSC w Nowym Roku!

Dotarliśmy do Domów Dziecka z małych miejscowości. Takich, które nie mogą liczyć na wielu sponsorów i dla których zapewnienie prezentów świątecznych dla wszystkich dzieci stanowi ogromne wyzwanie.

W jaki sposób Klienci i Partnerzy VSC spełniali marzenia dzieci?
Znamy się na motywacji. Tworząc od 16 lat programy lojalnościowe oraz katalogi nagród wiemy, że prezent prezentowi nierówny. Spełnione marzenia mają dużo większą moc niż „zwykłe” paczki. Chcieliśmy poznać marzenia dzieci i każdemu z nich spełnić choć jedno. Pomogły nam w tym zaprzyjaźnione Śnieżynki z SecretClient®, które swoimi tajemniczymi metodami dowiedziały się o czym marzy każde z 76 dzieci.

Ku naszemu zaskoczeniu na liście pragnień pojawiły się nie tylko zabawki i sprzęt elektroniczny, ale przede wszystkim wiele praktycznych i osobistych upominków, takich jak bluzy, koszulki, spodnie, buty i kosmetyki. Dowiedzieliśmy się, że niemal każde dziecko pragnie otrzymać coś innego niż pozostałe – mieć coś niepowtarzalnego, tylko dla siebie.

Następnie Klienci i Partnerzy, których Grupa VSC obdarowała specjalnymi voucherami mogli wejść na naszą świąteczną stronę www.zostanmikolajem.pl i wpisując kod vouchera wybrać prezent, który nasze Centrum Logistyki Nagród dostarczało do wskazanego Domu Dziecka. Radość obdarowanych dzieci została w 100% potwierdzona przez Polski Program Jakość Obsługi, który podjął się trudnej sztuki zbadania satysfakcji oraz zmierzenia szerokości uśmiechu dzieci 🙂

To nie tylko CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu…
Świąteczna akcja obdarowywania dzieci z Domów Dziecka to nie tylko dowód aktywności Grupy VSC w zakresie Corporate Social Responsibility (CSR). To przede wszystkim jeden z przykładów synergii, łączącej siłę trzech grup usług, które Grupa VSC połączyła w komplementarną ofertę ukazując, że warto łączyć siły badania, satysfakcję i lojalność nie tylko od święta.

Dzięki synergii wdrażanie i obsługa programów lojalnościowych prowadzi do lepszych efektów. Badania realizowane przy współpracy z SecretClient® i Polskim Programem Jakość Obsługi jakoscobslugi.pl pozwalają stworzyć skuteczniejszy system lojalnościowy, szybciej i celniej realizujący cele firmy. Kiedy program motywacyjny, lojalnościowy lub konkurs wspierany jest profesjonalną analityką, to korzyści synergii przekładają się na cały system lojalnościowy i marketing relacji firmy.

 


Zobacz wszystkie Aktualności: