Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść
Program lojalnościowy: T-Mobile Twój Bonus

Program Premiowy T-Mobile „Twój Bonus”

Wspólnie z firmą T-Mobile przygotowaliśmy nową odsłonę – program premiowy „Twój Bonus”

T-Mobile Polska jest jednym z najbardziej liczących się operatorów komórkowych w Polsce, obsługujący ponad 11 mln Klientów. Program premiowy „Twój Bonus” stworzyliśmy w celu dodatkowego nagradzania Konsultantów pracujących w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży T-Mobile. Tym samym doceniamy ich ciągłe zaangażowanie w codzienną sprzedaż produktów T-Mobile. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta oraz dotychczasowych uczestników „Twój Bonus” przygotowaliśmy program premiowy z nowymi rozwiązaniami. Mają one za zadanie uatrakcyjnić współpracę z T-Mobile i wspomóc realizację wspólnych założeń biznesowych.

Wdrożenie i obsługa programu lojalnościowego

Uruchomiliśmy nowoczesną i spełniającą wszelkie wymogi bezpieczeństwa platformę internetową z szerokim wachlarzem narzędzi motywacji i komunikacji, w tym m.in. Indywidualne Konto Uczestnika, dzięki któremu każdy Konsultant ma nieograniczony dostęp do swoich aktualnych wyników oraz niezbędnych informacji o programie premiowym. System lojalnościowy pozwala na analizę realizacji swoich celów za ostatni miesiąc i zapewnia dostęp do informacji związanych z wypłaconymi nagrodami. Dzięki możliwości złożenia reklamacji poprzez Indywidualne Konto Uczestnika na www programu motywacyjnego, zapewnia szybszy i przejrzysty proces obsługi reklamacji wynagrodzeń.

Organizator nagradza uczestników programu „Twój Bonus” za realizację ich celów sprzedażowych. Grupa VSC, jako operator programu, jest odpowiedzialna za wypłaty nagród na rachunki bankowe wskazane przez Uczestników w procesie rejestracji. Dzięki platformie internetowej każdy uczestnik programu lojalnościowego może sprawdzić w dowolnej chwili składowe swojego wynagrodzenia, historię wynagrodzeń, itd. W ramach naszej obsługi gwarantujemy również pomoc Infolinii mailowej na zgłaszane pytania.