Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Programy-motywacyjne-drewex

Branża: drzewna, podłogi, schody i tarasy.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy partnerski program motywacyjny dla firmy Drewex, która jako jedna z nielicznych na polskim rynku może poszczycić się 30-letnim doświadczeniem w branży drzewnej. Grupa VSC opracowała kompleksowe oprogramowanie do zarządzania programem lojalnościowych wraz ze stronami internetowymi programu. Zaprojektowany przez nas system lojalnościowy oparty został o punkty naliczane na podstawie transakcji i innych aktywności uczestników programu. Katalog nagród, obsługiwany przez nasze Centrum Logistyki Nagród, obejmuje zarówno atrakcyjne nagrody rzeczowe z wielu grup asortymentowych, jak i nagrody pieniężne w formie zasileń dokonywanych na specjalne karty programu w systemie prepaid.

Karta prepaid w programie lojalnościowym:

System lojalnościowy dostępny jest przez stronę www programu partnerskiego:

Drewex jest uznanym producentem parkietów, desek podłogowych, schodów drewnianych, tarasów, drzwi oraz mebli w oparciu o własne doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy. Potwierdzeniem tego, że klienci doceniają profesjonalizm i wyjątkową ofertę firmy jest wielkość sprzedaży. Drewex sprzedaje przeszło 180.000 metrów kwadratowych parkietów oraz 1.000 schodów rocznie z kilkunastu rodzajów drewna. Firma stawia na jakość i ekologię. Drewno dębowe i jesionowe pochodzi z czystych ekologicznie obszarów wschodniej Polski, a drewno egzotyczne importowane jest bezpośrednio z Afryki, Ameryki Południowej oraz Azji od dostawców posiadających odpowiednie certyfikaty racjonalnej gospodarki leśnej. Wszystkie drewniane produkty są suszone i obrabiane w firmowej fabryce w Polsce, w Radzyminie.

Drewex rozwija się nie tylko poprzez liczne inwestycje w linie produkcyjne i technologię, ale również rozwijając marketing relacji ze swoimi odbiorcami. W ramach tej strategii zdecydował się uruchomić dla swoich odbiorców długofalowy program lojalnościowy. Do zaprojektowania, wdrożenia i całościowej obsługi programu partnerskiego Drewex wybrał Grupę VSC, kierując się doświadczeniem naszego zespołu w podobnych branżach i grupach docelowych oraz osobistymi rekomendacjami osób z branży, które miały możliwość poznania naszej efektywności oraz jakości obsługi klienta. Grupa VSC objęła program motywacyjny stałą opieką Project Managera oraz naszego Działu IT i programistów. W ramach rozwoju programu wykorzystujemy doświadczenia naszego Działu badań marketingowych, m.in. w zakresie badania satysfakcji klientów.

Zakres obsługi Grupy VSC:

:: Całościowe opracowanie koncepcji, strategii i zasad programu, specjalizacja i doświadczenie;
:: Oprogramowanie do zarządzania programem motywacyjnym, system lojalnościowy IT;
:: Kreacja, przygotowanie do druku i produkcja pakietów startowych, poligrafii i POS;
:: Kompleksowa obsługa nagród, tworzenie katalogów, zakup i logistyka nagród;
:: Opracowanie strategii komunikacji, mailingi, internet, SMS, newslettery;
:: Badania marketingowe, SecretClient® oraz badanie satysfakcji klientów;
:: Aktywizacja uczestników, marketing relacji, konkursy i promocje;
:: Rozwój programu, katalogi nagród sezonowych i specjalnych;
:: Odpowiadanie na pytania uczestników, infolinia programu;
:: Obsługa prawna i podatkowa, regulaminy.