Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Witamy naszych Klientów w gronie Mikołajów!

Od 12 lat nieprzerwanie pomagamy Mikołajowi spełniać marzenia tych najbardziej potrzebujących. Tradycyjnie do świątecznej akcji Grupy VSC zaprosiliśmy naszych Partnerów Biznesowych i Klientów, którym od blisko 25 lat pomagamy budować relacje z ich partnerami biznesowymi poprzez przygotowane i kompleksowo obsługiwane przez ekspertów VSC programy lojalnościowe. Dzięki przesłanym personalizowanym linkom dostępu do strony zostanmikolajem.pl, uzyskali Oni dostęp do wyboru prezentów dla dzieci z Domu Samotnej Matki oraz Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie we Wrocławiu. Odpowiednio wcześniej rezolutne Śnieżynki z SecretClient® z Grupy VSC zrealizowały badanie potrzeb dzieci i ich rodzin, a dzieła zwieńczyły niezawodne Renifery z naszego Departamentu Programów Lojalnościowych, które kupiły, spakowały i dostarczyły dzieciom przed Wigilią wybrane podarunki.

W tym roku jednak na samych prezentach nie poprzestaliśmy – oprócz tradycyjnych paczek przygotowaliśmy dodatkowo wyjątkową niespodziankę! Wspólnie z naszymi Klientami sprawiliśmy, że salka terapeutyczna i pokoiki dziecięce w Domu Samotnej Matki oraz Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie zyskały nowe wyposażenie! Przekazane przez nas nowe sofy, fotele, kolorowe zasłonki, kwiaty, rolety okienne i zabawki zapewniły dzieciom bardziej domowe warunki.

Jest nam niezmiernie miło, że wspólnie z Klientami i Partnerami Biznesowymi Grupy VSC mogliśmy po raz kolejny spełnić świąteczne marzenia tak wielu potrzebujących dzieci. W ten bajkowy sposób sukcesy nasze i naszych Klientów przemieniły się w radość dzieci i ich nadzieję na lepsze jutro.

Marketing relacji nie tylko od święta!

Świąteczna, autorska akcja Grupy VSC doskonale odzwierciedla synergię usług realizowanych przez poszczególne marki grupy: Programy Lojalnościowe, badania Tajemniczy Klient SecretClient®, Polski Program Jakości Obsługi oraz kataloginagrod.pl. Łącząc badania jakości obsługi oraz badania satysfakcji konsumentów i klientów biznesowych z budową programów lojalnościowych i kompleksową obsługą nagród, dążymy do wzmocnienia skuteczności w każdym obszarze marketingu relacji, co pozwala znacząco zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty. W efekcie firmy obsługiwane kompleksowo przez ekspertów Grupy VSC zyskują bezpieczne systemy lojalnościowe, ukierunkowane na skuteczniejszą motywację, efektywniejszą komunikację oraz możliwość oparcia szeregu działań i decyzji o profesjonalne badania satysfakcji oraz Mystery Shopping. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić?