Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Jak pomagamy – czyli półtora kilometra wsparcia!

Z radością dzielimy się z Państwem informacją, że nasza firma również włączyła się w aktywne wsparcie walki z koronawirusem. Jak Państwo wiecie, z powodu poważnych niedoborów, ludzie w całym kraju zaczęli szyć maseczki dla szpitali i pracowników służby zdrowia. Okazuje się, że rozmaitych materiałów, które mogą zostać użyte do produkcji maseczek jest sporo, ale brakuje na rynku specjalnej tasiemki, która jest naprawdę potrzebna i poszukiwana.

Dlatego wykorzystaliśmy nasze sekretne kontakty oraz lojalne znajomości i udało nam się kupić 1.500 metrów specjalnej taśmy. Dzięki naszej wymiernej, liczącej aż półtora kilometra pomocy, powstanie około 2.100 maseczek. Produkcja już ruszyła! Wszystkie maseczki zostaną przekazane nieodpłatnie dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy codziennie narażają swoje zdrowie. To oni są prawdziwymi super bohaterami, którym my możemy trochę pomóc.

Jak wszyscy wiemy, mamy nadzwyczajną sytuację. Pandemia koronawirusa spowodowała wprowadzenie przez rząd szeregu twardych restrykcji, które dotknęły wiele branż. Niemniej jednak nawet w tak trudnych czasach jak obecnie obsługa programów lojalnościowych jest w naszej firmie realizowana nieprzerwanie na jak najwyższym poziomie. Mamy stały kontakt z uczestnikami programów lojalnościowych naszych klientów dzięki działającym infoliniom, trwa obsługa zakupów i wysyłki nagród w programach motywacyjnych, uruchamiamy kolejne edycje programów lojalnościowych z naszymi aktualnymi klientami. Wynika z tego, że programy motywacyjne i partnerskie mogą być dobrym narzędziem marketingu relacji na kryzysowe czasy, ponieważ dają poczucie klientom i partnerom biznesowym, że firma wspiera ich nawet w trudniejszym czasie. Dla firmy korzyści z lojalności są oczywiste – to gwarancja, że klienci wrócą po kolejne zakupy, które w trudnych czasach mogą decydować o wynikach firmy.

Już dziś zapraszamy do kontaktu z nami firmy zainteresowane kompleksową obsługą programów lojalnościowych b2c oraz b2b. Nasza oferta obejmuje projektowanie, wdrażanie i obsługę szeroko rozumianych systemów motywacyjnych dla klientów z praktycznie wszystkich branż. Przykłady realizowanych przez nas programów lojalnościowych znajdziecie Państwo tutaj. 

Źródło zdjęć: Facebook: Anna Król, Kluczborskie krawcowe szyją dla służby zdrowia.
Wsparliśmy akcję „Kluczborskie krawcowe szyją dla służby zdrowia”.