Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

1 miejsce w marketingu relacji

Nr 1 w opinii ekspertów

Vision SecretClient jest nr 1 w marketingu relacji w Polsce. Nasza działalność, oparta od 15 lat o programy motywacyjne, konkursy, oraz programy lojalnościowe przyniosła naszej firmie w tym roku aż dwa Diamenty Forbesa oraz tytuł Gazeli Biznesu. Diament Forbes 2013 oznacza przynależność do elitarnego grona najbardziej dynamicznych firm w Polsce.

Otrzymaliśmy także e-Diament Forbes 2013 – I miejsce za najlepszą firmową stronę internetową. To dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ oznacza że nie zawsze “szewc bez butów chodzi”, tj. że tworząc systemy lojalnościowe dla naszych klientów nie zapominamy o własnej komunikacji on-line. Dziękujemy i obiecujemy, że każdy system lojalnościowy opracowany przez naszą firmę będzie zawierał w sobie część e-Diamentu i związanego z nim know-how!

Ważnym wyróżnieniem jest dla nas również tytuł Gazeli Biznesu 2012, przyznany przez grono ekspertów podczas Gali Pulsu Biznesu w lutym 2013 roku. Nad sporządzeniem rankingu czuwała wywiadownia gospodarcza Coface Poland, zajmująca się analizą wiarygodności przedsiębiorstw oraz weryfikacją ich danych finansowych.

Ranking “Gazele Biznesu” prowadzony jest w wielu krajach. Poza polskim Pulsem Biznesu podobne zestawienie opracowują również dzienniki ekonomiczne ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii.

Od lat poprzez programy motywacyjne pomagamy naszym Klientom zwiększać dystans wobec konkurencji i wyróżniać się na rynku wyjątkową dynamiką. Jako Gazela Biznesu nadamy im jeszcze większego tempa!


Zobacz wszystkie Aktualności: