Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Lojalność z najwyższej półki

Sięgaj chmur z Grupą VSC!

Od maja siedzibą Grupy VSC staje się wrocławski Sky Tower, symbol nowych horyzontów i sięgania chmur. Reprezentuje to, co dla nas najcenniejsze: otwartość, energię i sukces. Aż 51 pięter oraz 212 metrów wysokości, zapewniają kompleksowi Sky Tower tytuł najwyższego budynku w Polsce, przed mierzącym 188 m Pałacem Kultury i Nauki (bez iglicy) i Warsaw Trade Tower (208 m). Nowa siedziba Grupy VSC stanowi symbol naszego dążenia do zapewnienia Klientom najwyższej jakości usług marketingu relacji w Polsce > Więcej.

Nowa siedziba wzmacnia synergię Grupy VSC

Z okien naszych nowych biur rozpościera się wspaniała panorama tętniącej życiem aglomeracji, od wrocławskiego rynku i zabytkowych katedr, przez nowoczesne osiedla, nowy stadion, obwodnicę autostradową, po widoczne na horyzoncie Sudety. To połączenie historii z nowoczesnością i natury z technologią, inspiruje nas do kreatywnego łamania schematów także w marketingu relacji. Grupa VSC tworzy nową jakość w oparciu o 15 lat doświadczeń Vision SecretClient® i wykorzystuje efekt synergii. Łączymy innowacyjne programy lojalnościowe, badania Mystery Shopping oraz Polski Program Jakość Obsługi, w grupę splatających się korzyści i usług. > Więcej.

Pomagamy wyznaczać ważne kierunki

Grupę VSC łączy ze Sky Tower również zdolność wyznaczania kierunków. Zlokalizowany w centrum miasta biurowiec, przyjął rolę najważniejszego punktu orientacyjnego. Zbliżając się do Wrocławia już z daleka zobaczymy jego sylwetkę. Sky Tower jest także dobrze skomunikowany z lotniskiem, autostradą A4 i dworcem kolejowym. Podobną rolę pełni Grupa VSC, wyznaczając punkt orientacyjny w marketingu relacji. Przywiązujemy wagę do komunikacji i jej wpływu na każdy system lojalnościowy i program lojalnościowy oraz wspieramy znane światowe i polskie marki w wyznaczaniu najlepszych kierunków motywacji, badań i jakości obsługi.

Nowy wymiar możliwości

Siedziba Grupy VSC wyznacza nowy wymiar komfortu naszych Klientów, Pracowników i Partnerów. Funkcjonalne biura, parkingi, centrum usługowo-rekreacyjne z galerią handlową – można tu łączyć przyjemne z pożytecznym, zrobić zakupy, odwiedzić restauracje i salony najlepszych projektantów mody, czy zrelaksować się w kręgielni lub strefie SPA i fitness. Absolutną wyjątkowość nowej siedziby Grupy VSC podkreśla oryginalna, 4 metrowa rzeźba Salvadora Dali – jednego z największych artystów XX wieku. Ważące prawie półtorej tony dzieło pt. “Profil Czasu”, umieszczono przy wejściu do galerii. Zapraszamy do współpracy, razem sięgajmy chmur!

 


Zobacz wszystkie Aktualności: