Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Getin konkurs – Programy Lojalnościowe

Branża: finansowa, banki.

Projekt, wdrożenie i kompleksowa obsługa konkursu konsumenckiego. Grupa VSC zrealizowała konkurs wspierający sprzedaż lokat Getin Banku. Każdy klient otwierający lokatę otrzymywał kupon konkursowy i miał możliwość wygrania jednego z 6 samochodów osobowych. Do konkursu przygotowano wsparcie w postaci reklam prasowych oraz materiałów POS. W skład naszej obsługi weszła obsługa logistyczna oraz prawna, w tym prowadzenie komisji konkursu, nadzór notarialny oraz organizacja uroczystego wydania nagród podczas specjalnej imprezy.

Reklama prasowa konkursu:

W skład oferty Grupy VSC w zakresie motywacji i lojalności wchodzi projektowanie i całościowa obsługa konkursów, które mogą być realizowane w formie samodzielnych akcji bądź wspierają marketing relacji, wzbogacając obsługiwane przez nas programy motywacyjne i lojalnościowe. Niektóre firmy wykorzystują także konkursy jako program pilotażowy, zanim zdecydują się wprowadzić większy program lojalnościowy lub partnerski. W takiej sytuacji konkurs pozwala na przetestowanie poszczególnych narzędzi motywacji i marketingu relacji w grupie docelowej i wybór optymalnych rozwiązań, które złożą się na przyszłe systemy lojalnościowe i motywacyjne.

Specjalizacja Grupy VSC w zakresie organizacji i obsługi konkursów sięga 1998 roku. Opierając się o bogate doświadczenie i unikalne know-how oferujemy oryginalne i sprawdzone rozwiązania, takie jak: konkursy B2C i B2B z nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi, loterie, licytacje, rankingi, konkursy i zabawy internetowe, grywalizacja, konkursy targetowe B2B, e-learningi oraz konkursy wiedzy. Oferujemy kompleksową obsługę prawną i podatkową konkursów, z udziałem licencjonowanego doradcy podatkowego oraz notariuszy.

Poprzez własne Centrum Logistyki Nagród obsługujemy także konkursy firm i agencji reklamowych w zakresie nagród. Obsługa obejmuje wybór nagród dopasowanych do specyfiki grupy docelowej konkursu, zapewnienie dostępności poszczególnych typów i modeli nagród, optymalizację zakupu nagród, utrzymanie ewentualnych stocków magazynowych, konfekcjonowanie, pakowanie oraz wydawanie lub wysyłkę nagród.

Zakres obsługi Grupy VSC:

:: Opracowanie konkursów: założenia, zasady, warianty, etapy, regulaminy konkursów
:: Obsługa podatkowa konkursów, licencjonowany doradca podatkowy, obsługa pitów
:: Kreacja konkursów, projektowanie i produkcja stron www, mailingów, poligrafii
:: Oprogramowanie do zarządzania konkursem, modułowy system lojalnościowy
:: Badania marketingowe i analityka konkursu, badania satysfakcji klientów
:: Obsługa nagród w konkursach dobór, zakup, konfekcjonowanie, wysyłka
:: Całościowa opieka prawna, nadzór komisji konkursu i notariusza