Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Gwiazdy Jakości Obsługi 2015

/04.2015/ Gala Jakości Obsługi 2015 – relacja filmowa.

 

Z okazji Światowego Dnia Konsumenta, Polski Program Jakość Obsługi podsumował VIII edycję badania satysfakcji klientów. Z tej okazji odbyła się uroczysta Gala organizowana w siedzibie Business Centre Club w Warszawie. Grupa VSC była współorganizatorem wydarzenia, podczas którego najprzyjaźniejsze firmy w Polsce zostały uhonorowane tytułem Gwiazd Jakości Obsługi 2015. Ta wyjątkowa nagroda przyznawana jest najlepszym firmom, które na co dzień, a nie tylko od święta dbają o jakość obsługi klientów i marketing relacji.

Przedstawiciele Gwiazd Jakości Obsługi 2015 odebrali prestiżowe statuetki z rąk prezesa Polskiego Programu Jakość Obsługi, Mirosława Bartonia. Przedstawiamy Państwu materiał video – film z tego wydarzenia, zachęcamy również do obejrzenia relacji fotograficznej prezentowanej w poprzednim artykule.

Nic nie buduje lepiej motywacji i lojalności klientów,
niż właściwa jakość obsługi

 

W dniu Gali w Gazecie Wyborczej ukazał się dodatek specjalny Polskiego Programu Jakość Obsługi. W dodatku można znaleźć ciekawe wywiady i artykuły przygotowane przez specjalistów, zajmujących się na co dzień badaniami jakości obsługi klienta oraz dbających o marketing relacji. Analitycy Polskiego Programu Jakość Obsługi we współpracy ze specjalistami od badań Tajemniczy Klient SecretClient® stworzyli obszerny raport na temat jakości obsługi klienta w naszym kraju. 

Poprzez synergię Polskiego Programu Jakość Obsługi z ofertą badań SecretClient® oraz programów lojalnościowych Klienci Grupy VSC otrzymują dostęp do szerokiej wiedzy płynącej z badań satysfakcji i potrzeb konsumentów. Dzięki temu, że projektowanie, wdrażanie i obsługa programów motywacyjnych bazują na badaniach marketingowych i lepszej znajomości konsumentów, systemy lojalnościowe stają się skuteczniejsze, a budżety marketingowe przynoszą efektywniejsze zwroty.

Dlaczego badania marketingowe stanowią tak ważny i integralny element oferty usług marketingu relacji, którą Grupa VSC przygotowała dla swoich klientów? Ponieważ jedynie w ten sposób można spojrzeć na ofertę firmy, jej standardy obsługi oraz programy lojalnościowe i motywacyjne z dwóch stron – oczami Tajemniczych Klientów i realnych konsumentów. Marketing relacji oparty na satysfakcji klientów końcowych, kontrahentów i partnerów biznesowych owocuje długofalową budową lojalności i motywacją do powtarzania zakupów.

Eksperci z Grupy VSC wiedzą, że odpowiednie połączenie systemów lojalnościowych z badaniami satysfakcji klienta oraz audytami Tajemniczego Klienta pozwala poznać całe otoczenie organizacji. Nasze badania marketingowe pozwalają nam budować programy lojalnościowe „szyte na miarę”, zwracając uwagę na preferencje, oczekiwania i poziom zaspokojenia potrzeb klientów. Tak skonstruowany system lojalnościowy to długofalowy zestaw narzędzi i działań, zmierzających najkrótszą drogą do wzrostu satysfakcji klientów, na czym korzystają zarówno oni, jak i rosnące dzięki temu w siłę firmy. Zobacz jak kompleksowo budować lojalność i motywację.

 Zobacz wszystkie Aktualności: