Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Nowości w Acer

Program lojalnościowy jest jak ogród,,

wymaga codziennej pielęgnacji. Dlatego wartością dodaną tworzonych przez nas programów jest stała opieka Project Managera, koordynującego działania aktywizujące uczestników, akcje specjalne i konkursy. Zadbany program – jak ogród, wynagradza bujnym rozkwitem relacji.

Nowości i innowacje w Acer Masters Program
Przykładem jest Acer Masters Program przygotowany i obsługiwany całościowo przez nas dla marki Acer. Wprowadzając do programu nowości i innowacje podnosimy zaangażowanie uczestników, zwiększając ich satysfakcję ze współpracy z naszym Klientem. Quizy i sondy to idealny przykład mobilizacji resellerów do czynnego podnoszenia wiedzy o produktach i szybkiego reagowania na otrzymywane komunikaty, przygotowywane zarówno w formie efektywnego przekazu słownego jak i skutecznej kreacji graficznej.

Integracja, aktualizacja
Dodatkowym motywatorem są atrakcyjne nagrody dla najlepszych i ciekawe pomysły integracyjne, takie jak Liga Kartingowa dla tych, którzy wykazują się największą aktywnością zakupową w poszczególnych kategoriach produktowych. Duże zainteresowanie wzbudzają także zmiany graficzne, czego przykładem jest przyciągający uwagę nowy motyw przewodni strony www i komunikatów w Acer Masters Program.

 

< Więcej wiadomości w dziale AKTUALNOŚCI.