Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Zwycięstwa z Kamilem Stochem!

/01.2015/ Podpis Kamila Stocha pod życzeniami zwycięstwa!

 

Do życzeń, które Justyna Kowalczyk zadedykowała Klientom i Partnerom Grupy VSC dołączamy dziś gorący podpis Kamila Stocha. Nasz podwójny Mistrz Olimpijski pokazał właśnie, że motywacja i praca są najlepszym sposobem na zwycięstwo.

Gratulujemy Kamilowi Stochowi zwycięstwa w Pucharze Świata w Zakopanem 2015. Życzymy naszym Klientom i Partnerom kolejnych zwycięstw w marketingu relacji, programach lojalnościowych oraz jakości obsługi, na miarę sukcesów Kamila!

Autograf Kamila Stocha dla Grupy VSC pochodzi z wspieranej przez Kamila Stocha i Justynę Kowalczyk licytacji na rzecz Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

Grupa VSC przyłączyła się do walki z tą ciężką, dotykającą najmłodszych chorobą. Cieszymy się, że możemy w ten sposób podzielić się sukcesami z tymi, do których los nie uśmiechnął się tak bardzo. Nie byłoby to możliwe bez Państwa – Klientów, którzy wybierają naszą firmę oraz nasze narzędzia budowy systemów lojalnościowych do realizacji swoich programów motywacyjnych i marketingu relacji, dlatego to Wam właśnie dedykujemy życzenia kolejnych zwycięstw i dedykację od Justyny Kowalczyk, którą mogą Państwo zobaczyć tutaj.

 Zobacz wszystkie Aktualności: