Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Piąty raz w gronie najlepszych w Polsce!

Grupa VSC, lider programów lojalnościowych i badań tajemniczego klienta na polskim rynku, po raz piąty została wyróżniona Diamentem Forbesa.

Fakt, że po raz piąty jesteśmy obecni w gronie najlepszych firm w Polsce Diamenty Forbesa 2023, to potwierdzenie dla naszych aktualnych i potencjalnych Klientów, że jesteśmy godnym zaufania i rzetelnym partnerem biznesowym – mówi Mirosław Bartoń, który 25 lat temu założył firmę i nieprzerwanie pełni w niej funkcję Prezesa Zarządu. Wieloletnie doświadczenia Grupy VSC pozwoliły nam utwierdzić silną pozycję na rynku. Diament Forbesa pokazuje, że jesteśmy konsekwentnie najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży programów lojalnościowych i badań SecretClient.

Niezmiennie cieszymy się, że doceniają nas nie tylko nasi stali klienci, z którymi współpracujemy już ponad 2 dekady. Uznanie w oczach niezależnych ekspertów jest dla nas niemniej satysfakcjonujące. Dla wszystkich pracowników firmy to wyjątkowa nagroda za codzienne zaangażowanie i solidną pracę.

Diamenty Forbesa 2023 – wyznacznik jakości i wiarygodności.

Już od 25 lat pomagamy naszym Klientom budować relacje i pomnażać dzięki temu zyski. Cieszy nas każdy dowód na to, że obsługiwane przez nas programy lojalnościowe B2B i B2C osiągają i przekraczają założone cele, nawet w tych niespokojnych czasach. Moment, w którym program lojalnościowy przekształca się w efektywny system motywacyjny stanowi dla nas źródło wielkiej satysfakcji. Dziękujemy za zaufanie naszym Klientom, dedykując im otrzymane wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa 2023. Dodatkowo pragniemy podziękować również wszystkim pracownikom i partnerom biznesowym, bez których nie byłoby tego sukcesu. Dzięki Wam co roku sięgamy wyżej!

Wybierając Grupę VSC zyskują Państwo skutecznego partnera biznesowego, który zapewnia realizację postawionych celów, wzrost sprzedaży i lojalności klientów. To wszystko potwierdzają wyniki i referencje znanych marek. Oferujemy Państwu potencjał i doświadczenie stałego zespołu, tworzonego przez pełnych pasji profesjonalistów marketingu relacji. Nasza kadra obejmuje project menadżerów i specjalistów z zakresu programów motywacyjnych, badań satysfakcji klientów, Mystery Shopping, sprzedaży, socjologii, grafiki i IT. W 1998 roku byliśmy pionierami, tworząc pierwsze programy lojalnościowe oraz badania mystery shopping na polskim rynku. Dzięki temu dziś oferujemy naszym Klientom najszersze kompetencje, a w konsekwencji unikalną ofertę synergii.

Zapraszamy do współpracy!