Kliknij enter aby zatwierdzić, ESC aby wyjść

Nowy Rok Rekordów!

/01.2016/ Zaczynamy Rok Rekordów!

 

W codziennej pracy, którą wypełnia obsługa programów lojalnościowych dla naszych Klientów zwykle brakuje czasu na podsumowania, jak wiele udało się osiągnąć nam samym. Początek roku to dobra okazja, aby to podsumować. A jest co!

W minionym roku pobiliśmy kolejne rekordy, zarówno w zakresie efektów naszych programów lojalnościowych i konkursów, jak i wysokiej satysfakcji ich uczestników. Utrzymaliśmy rekordową szybkość zakupów oraz wysyłki nagród, przy jednoczesnym wzroście ich liczby. Zdobyliśmy kolejnych Klientów i utrzymaliśmy najważniejszych z dotychczasowych. Zwiększyliśmy potencjał i szybkość reakcji, poprzez rozbudowę własnego Działu IT i zatrudnienie kolejnych programistów, którzy rozwijają systemy lojalnościowe naszych Klientów w oparciu o 18 lat unikalnych doświadczeń. Nasz zespół podniósł kompetencje na szkoleniach, wzmocniliśmy również nasze relacje wewnętrzne dzięki największej od lat serii wydarzeń i imprez integracyjnych. Rozpoczęliśmy wydawanie naszej firmowej gazety i poprawiliśmy kondycję, spalając na firmowej siatkówce 70 tys. kalorii!

To wszystko nie byłoby jednak możliwe bez Was, naszych Klientów i Partnerów. Dlatego z całego serca dziękujemy Wam za każdy wspólny dzień, projekt i sukces. Życzymy, aby 2016 rok był dla nas zawodowo i prywatnie rekordowo dobry!

Co nas czeka w marketingu relacji w 2016 roku?

W tym roku stawiamy na rozwój oferty systemów lojalnościowych, przygotowujemy kolejne innowacje i podnosimy poprzeczkę wyżej! Na świecie czeka nas wyjątkowa kumulacja: w Polsce Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej, we Francji “Euro 2016” w Piłce Nożnej, w Brazylii Olimpiada w Rio i wiele innych sportowych emocji. Chcemy ten klimat przełożyć na biznes, dostarczając naszym Klientom nowej energii w marketingu relacji. Wierzymy, że rok 2016 będzie wyjątkowy. Z nami na pewno nigdy nie zostaniesz w tyle i wspólnie osiągniemy jeszcze więcej, bijąc kolejne rekordy!